Forum za tinejdzere
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za tinejdzere

Najbolji forum za tinejdzere.
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ah ti dečaci...

Ići dole 
+3
**SwAtKiTza**
mixajlo
~*--Zaljubljena--*~
7 posters
AutorPoruka
~*--Zaljubljena--*~

~*--Zaljubljena--*~


Broj poruka : 29
Datum upisa : 30.04.2008

Ah ti dečaci... Empty
PočaljiNaslov: Ah ti dečaci...   Ah ti dečaci... EmptyPet Maj 23, 2008 5:18 am

Pričajmo o njima!!!
Nazad na vrh Ići dole
~*--Zaljubljena--*~

~*--Zaljubljena--*~


Broj poruka : 29
Datum upisa : 30.04.2008

Ah ti dečaci... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah ti dečaci...   Ah ti dečaci... EmptyPet Maj 23, 2008 5:19 am

Oni su tako glupi,smotani i bezobrazni ali ipak nam kradu srca...
Nazad na vrh Ići dole
mixajlo




Broj poruka : 10
Godina : 28
Lokacija : Na WC solji
Datum upisa : 30.04.2008

Ah ti dečaci... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah ti dečaci...   Ah ti dečaci... EmptyUto Jun 24, 2008 5:19 am

jel mislis da su svi takvi???
bannnn godinu dana
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbdbest.forummotions.com
~*--Zaljubljena--*~

~*--Zaljubljena--*~


Broj poruka : 29
Datum upisa : 30.04.2008

Ah ti dečaci... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah ti dečaci...   Ah ti dečaci... EmptyPet Jun 27, 2008 8:44 am

Joj imamo još jednu devojčicu ovde! lol! lol! lol!
Šalim se!Ovo je tema za devojčice a ne za dečake! lol! lol! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
**SwAtKiTza**

**SwAtKiTza**


Broj poruka : 7
Godina : 28
Lokacija : **Swuda negde**
Datum upisa : 29.06.2009

Ah ti dečaci... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah ti dečaci...   Ah ti dečaci... EmptyPon Jun 29, 2009 5:25 am

pa swe zawisi kako koji...neki jesu oloshi, konji, debili, seksualno opterecjeni manijaci.....ali neki su saswim okej Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://bisouxx.road2us.com
krasiwa

krasiwa


Broj poruka : 14
Godina : 30
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 16.08.2009

Ah ti dečaci... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah ti dečaci...   Ah ti dečaci... EmptyNed Avg 16, 2009 10:29 am

Boys,boys,boys...
Ima naravno mangupa koji zive da bi iskoriscavali i nanosili bol ali naravno da nisu svi isti. Ima onih andjelcica koji te cuvaju, maze, paze..mmm..
Nazad na vrh Ići dole
JeCa93




Broj poruka : 5
Datum upisa : 22.11.2009

Ah ti dečaci... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah ti dečaci...   Ah ti dečaci... EmptyNed Nov 22, 2009 10:02 am

stalno pricamo kako su momci debili,manijaci,budale i ko zna sta jos....ali ipak sta bismo mi bez njih,uvek je lepo zaljubiti se...a i nisu svi takvi...ja poznajem dosta njih koji bi sve ucinili za svoju devojku,koji su jako dobre osobe... Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sanja^^




Broj poruka : 1
Godina : 27
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 19.06.2011

Ah ti dečaci... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah ti dečaci...   Ah ti dečaci... EmptyNed Jun 19, 2011 1:16 pm

JeCa93 ::
stalno pricamo kako su momci debili,manijaci,budale i ko zna sta jos....ali ipak sta bismo mi bez njih,uvek je lepo zaljubiti se...a i nisu svi takvi...ja poznajem dosta njih koji bi sve ucinili za svoju devojku,koji su jako dobre osobe... Very Happy Very Happy Very Happy

Sasvim si u pravuu... Nakon svakog raskida ih vredjamo i pricamo kako su glupi, bezobrazni i kako nas samo iskoriscavaju.... Ali mi ni ne shvatamo kako bi nama tesko bilo bez njih Very Happy Smile Ali nazalost je malo Dobrih, iskrenih i onih pravih momaka Wink :/
Nazad na vrh Ići dole
Mila:))




Broj poruka : 4
Datum upisa : 07.01.2012

Ah ti dečaci... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah ti dečaci...   Ah ti dečaci... EmptySub Jan 07, 2012 8:13 am

Pa nisu svi istii..Smile Ali samo neka tamo srecnica moze da ima decka kakvog svako zeli. Po meni on treba pre svega da bude pametan,lep i zgodan,a pored toga i veran iiii tako to.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ah ti dečaci... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah ti dečaci...   Ah ti dečaci... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ah ti dečaci...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za tinejdzere :: Forum za teen age :: Girl`s club-
Skoči na: