Forum za tinejdzere
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za tinejdzere

Najbolji forum za tinejdzere.
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Da li pratite modu...?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
**SwAtKiTza**

**SwAtKiTza**


Broj poruka : 7
Godina : 28
Lokacija : **Swuda negde**
Datum upisa : 29.06.2009

Da li pratite modu...? Empty
PočaljiNaslov: Da li pratite modu...?   Da li pratite modu...? EmptyPon Jun 29, 2009 5:27 am

ajd ewo i ja da otwaram malo temice Very Happy
da li pratite modu...i u kojim merama...?
msm ono, jel obawezno imate swe shto je u modi, ili wam nije bash bash wazhno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://bisouxx.road2us.com
krasiwa

krasiwa


Broj poruka : 14
Godina : 30
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 16.08.2009

Da li pratite modu...? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pratite modu...?   Da li pratite modu...? EmptyNed Avg 16, 2009 10:30 am

Donekle pratim..nosim ono sto mi se svidja i sto mislim da mi dobro stoji a to je uglavnom u modi..
Obozavam shopping ali ne patim za markiranom odecom..vise patim za markiranom sminkom..
Nazad na vrh Ići dole
forbiddentotouch

forbiddentotouch


Broj poruka : 8
Datum upisa : 05.10.2009

Da li pratite modu...? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pratite modu...?   Da li pratite modu...? EmptyUto Okt 06, 2009 6:50 am

hmm, bitno mi je da ne izgledam glupo, da sam pristojno obucena, i...
Nije bas da uzivam u sminki ali ponekad se nasminkam.. Rolling Eyes lol!
Nazad na vrh Ići dole
nikica




Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.05.2010

Da li pratite modu...? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pratite modu...?   Da li pratite modu...? EmptyPon Maj 17, 2010 5:25 am

Caos svima

Modu ne pratim bas u potpunosti ali jedino o cemu stvarno vodim racuna su moji nokti. Obozavam da ih sredjujem i lakiram sa kojekakvim detaljima. Nisam ljubitelj odlaska po salonima, to mi je smor kada moram na jednom mestu da sedim duze. Nekada su mi nokti prirodni ali kada mi pukne neki tu je spasonosna nadogradnja. Vec odredjeno vreme sama sebi sredjujem nokte, a kako sam se ispraksirala pocela sam i drugaricama. Na netu sam naletela na prirucnik i dvd ,,Nokti i zivot uz njih,, iz radoznalosti sam narucila i mogu vam reci nisam se pokajala. Za kratko vreme sam sve savladala i sada su mi nokti bas cool pogotovu sto ih sama sredjujem i znam tacno sta radim. Dok sam isla po salonima nadogradnja mi je kratko trajali i oni su govorili kako je to normalno tek sada znam sta su radili tj. sta nisu radili kako treba. Tako da svima preporucujem da malo vise saznaju kako treba da se postupa sa noktima da bi bili super. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lady ida




Broj poruka : 4
Datum upisa : 31.08.2010

Da li pratite modu...? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pratite modu...?   Da li pratite modu...? EmptyUto Avg 31, 2010 8:18 am

MODAAAAA...... ah...MOJ ZIVOT...
Shoping OBOZAVAM, volim modu.
Gledam da sto bolje izgledam....
volim da nosim markirano, ali nisam bolesna osoba, ako mi nesto nije markirano da necu da obucem. Ako mi se nesto svidja ne gledam je li to skupo ili ne... flower Very Happy clown cheers sunny
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li pratite modu...? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li pratite modu...?   Da li pratite modu...? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li pratite modu...?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za tinejdzere :: Forum za teen age :: Girl`s club-
Skoči na: